Buradasınız
Ana Sayfa > Haberler > Bilim, Kültür ve Sanat > V. Uluslararası KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu 26-28 Ekim 2017’de KTO Karatay Üniversitesi’nde Düzenlenecek

V. Uluslararası KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu 26-28 Ekim 2017’de KTO Karatay Üniversitesi’nde Düzenlenecek

2013’te Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının desteği, koordinasyonu ve bölgede yer alan 7 üniversitenin ortaklığıyla “KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği (UNİKOP)” çatısı altında yürütülen faaliyetlere bir yenisi daha ekleniyor.

2016 yılı itibariyle Bakanlar Kurulu kararlarıyla KOP İdaresi’nin görev alanına Nevşehir, Yozgat, Kırşehir ve Kırıkkale illerinin de eklenmesiyle sınırları daha da genişleyen “KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği (UNİKOP)”, 11 üye üniversitesiyle hem bölgenin hem de ülkenin kalkınmasına katkı sağlamaya devam ediyor.

V. Uluslararası Kop Bölgesel Kalkınma Sempozyumu, 26-28 Ekim 2017 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ev sahipliğinde düzenleniyor. KTO Karatay Üniversitesinin ev sahipliğini yapacağı sempozyuma ilişkin detaylı bilgilere http://unikop2017.karatay.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Haber Kaynağı: https://goo.gl/TZf95P

Görsel Kaynağı: https://goo.gl/81xou6

Bir Cevap Yazın

Top