Buradasınız
Ana Sayfa > Haberler > SU’de İngilizce Yaz Okulu

SU’de İngilizce Yaz Okulu

Sabancı Üniversitesi tarafından, 13-16 yaş grubu öğrencilere yönelik düzenlenecek İngilizce Yaz Okulu’na 1 Mayıs 2018’e kadar başvuru yapılabilecek.

Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu kapsamında İngilizce Yaz Okulu düzenliyor. 13-16 yaş grubu öğrencilerin kampüs ortamında İngilizce becerilerini geliştirmesi hedefleyen dil okulu eğlenceli aktiviteler ile zenginleştirilecek. Aktivitelerle birlikte, ikişer haftalık 3 dönem halinde düzenlenecek yatılı dil programına son başvuru tarihi 1 Mayıs 2018.

Sabancı Üniversitesi İngilizce Yaz Okulu’nda verilecek tüm dersler ile içerik ve materyaller Sabancı Üniversitesi Diller Okulu Öğretim Görevlileri tarafından hazırlanacak.

Öğrenciler kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra kendilerine gönderilecek Online Seviye Tespit sınavı ile İngilizce seviyesi ölçülecek ve öğrenci uygun görülen sınıfa yerleştirilecek. Seviyelerine göre tespit edilmiş 16 kişilik sınıflarda eğitim görecek öğrencilere, uluslararası üniversite öğrencilerinden oluşan mentor ekibi destek olacak.

İngilizce Yaz Okulu’nun ilk dönemi 2 – 13 Temmuz 2018; ikinci dönemi 16 – 27 Temmuz 2018 ve son dönemi 30 Temmuz – 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Programda yoğun İngilizce derslerinin yanı sıra; maker ve tasarım atölyesiyle zenginleştirilmiş ders dışı aktiviteler, hafta sonu şehir gezileri ile spor, sanat ve kültürel etkinlikler yer alacak.

Sabancı Üniversitesi İngilizce Yaz Okulu’na katılan tüm öğrenciler program süresince üniversitenin bilgi merkezi, spor salonu vb. kampüs imkanlarından ücretsiz yararlanabilecek. Program sonunda başarılı öğrencilere katılım sertifikası verilecek.

Sabancı Üniversitesi İngilizce Yaz Okulu’na katılmak isteyen öğrenciler, her üç döneme de başvuru yapabilirler. İngilizce Yaz Okulu’nun dönem başına ücreti 4.500 TL’dir. Öğrencilerin eğitim süresi boyunca Sabancı Üniversitesi yurtlarında konaklaması zorunludur.

Başvuru için: http://liseyazokulu.sabanciuniv.edu/ingilizce-yaz-okulu

Haber Kaynağı: https://goo.gl/cmwa33
Görsel Kaynağı: https://goo.gl/cmwa33

Bir Cevap Yazın

Top