Buradasınız
Ana Sayfa > İlanlar > Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyeleri Alacak

Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyeleri Alacak

Sabancı Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

2547  sayılı  Yükseköğretim  Kanunu  ve  Öğretim  Üyeliğine  Yükseltilme  ve  Atanma Yönetmeliği  doğrultusunda,  Üniversitemize  tam  zamanlı  öğretim  üyeleri  alınacaktır.

Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; bölümü belirtir dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için  denklik  belgesi)  YDS  ve  dengi  Yabancı  Dil  Belgeleri  ile  bilimsel  yayın  ve  çalışmalarını kapsayan   dosyasını      iletmesi      gerekmektedir.      İlana     başvurular     https://www.sabanci univ.edu/tr/akademik-pozisyon-ilanları web sayfasından alınacaktır. İstenen evraklar linkteki ilgili alanlara yüklenmelidir.

Öğretim Üyesi İlan Tarihleri
İlan Tarihi                           : 11.06.2024
İlana Son Başvuru Tarihi    : 25.06.2024

 

FAKÜLTE UZMANLIK ALANI ÜNVANI ADET ARANAN NİTELİKLER
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Malzeme Bilimi ve Nano Mühendislik Profesör 1 Malzeme    bilimi    ve    mühendisliği,    kompozit malzemeler,   nano   kompozit   malzemeler,   ısıl plastik  kompozitler,   grafen,   nano   parçacıklar konularında  üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Malzeme Bilimi ve Nano Mühendislik Profesör 1 Malzeme    bilimi    ve    mühendisliği,    seramik malzemeler,  üç   boyutlu   yazıcılar,   akış   bilim, çimento,    üretim   konularında   üst   düzey   ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Matematik Profesör 1 Matematik,   cebir,   karmaşık   analiz,   karmaşık geometri,      karmaşık      dinamik      sistemler konularında üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Sosyal Psikoloji Profesör 1 Sosyal  psikoloji, uyuzmaslik  çözümü  ve  grup ici    iliskiler     konularında     üst     düzey     ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji, Genetik ve Biyomühendislik Doçent 1 Biyoloji,     moleküler     biyoloji,     bioinformatik, genom   bilimi,   kanser    araştırmaları    hedefli tedavi.konularında  üst   düzey   ve   uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Sosyoloji Doçent 1 Din  sosyolojisi,  din  ve  siyaset,  toplum  ve  din konularında üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak
Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Görsel Sanatlar ve Görsel
İletişimTasarımı
Doçent 1 Güzel  sanatlar,  digital  sanat,  kültürel  ekoloji konularında üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Dr. Öğr. Üyesi 1 Makine   öğrenmesi,   doğal   dil   işleme,   yapay zeka, mahremiyet, sosyal medya analiz, sorumlu yapay    zeka    konularında    üst    düzey    ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
İlanla  ilgili  ayrıntılı  bilgiye  Üniversitemizin  https://www.sabanciuniv.edu/tr/akademik- pozisyon-ilanlari web sayfasında bulunan Akademik Pozisyonlar kısmından ulaşılabilir.

Bir Cevap Yazın

Top