Buradasınız
Ana Sayfa > İlanlar > Araştırma Görevlisi > Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Görevlisi ile Araştırma Görevlisi Alım İlanı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Görevlisi ile Araştırma Görevlisi Alım İlanı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğinin ilgili hükümlerinde aranan genel koşulları sağlamış olmak kaydıyla, aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak tam zamanlı Öğretim Görevlisi ile Araştırma Görevlisi alınacaktır.

 

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ELEMANI ALIMI İLAN TABLOSU

 

ÜNVANI FAKÜLTE/ YÜKSEKOKUL BÖLÜM/PROGRAM KADRO SAYISI BAŞVURU ŞEKLİ ALES YABANCI DİL SONUÇLARIN AÇIKLANACAĞI WEB SİTESİ BAŞVURU YERİ AÇIKLAMA
ÖĞRETİM
GÖREVLİSİ
MESLEK YÜKSEKOKULU ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ/İNSANSIZ HAVA ARACI TEKNOLOJİSİ VE OPERATÖRLÜĞÜ 1 ŞAHSEN 70 SAY MUAF www.hku.edu.tr MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ “Havacılık ve Uzay Mühendisliği”, “Havacılık Elektrik-Elektroniği”, “Elektrik-Elektronik Mühendisliği”, “Makine Mühendisliği”, “Mekatronik Mühendisliği”, “Pilotaj”, “Uçak Bakım-Onarım”, “Uçak Gövde-Motor”, “Uçak Gövde-Motor Bakım”, “Uçak Mühendisliği” veya “Uçak ve Uzay Mühendisliği” lisans mezunu olup; bu alanlarda tezli yüksek lisansını bitirmiş olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübe sahibi olmak.
ÖĞRETİM
GÖREVLİSİ
MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ/ANESTEZİ 1 ŞAHSEN 70 SAY MUAF www.hku.edu.tr MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ ‘Hemşirelik’ lisans mezunu olup; bu alanda tezli yüksek lisansını bitirmiş olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübe sahibi olmak.
ÖĞRETİM
GÖREVLİSİ
MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ/DİYALİZ 1 ŞAHSEN 70 SAY MUAF www.hku.edu.tr MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ ‘Hemşirelik’ lisans mezunu olup; bu alanda tezli yüksek lisansını bitirmiş olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübe sahibi olmak.
ÖĞRETİM
GÖREVLİSİ
MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ/İLK VE ACİL YARDIM 1 ŞAHSEN 70 SAY MUAF www.hku.edu.tr MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ ‘Hemşirelik’, ‘Acil Yardım ve Afet Yönetimi’ veya ‘Sağlık Yönetimi’ lisans mezunu olup; bu alanlarda tezli yüksek lisansını bitirmiş olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında en az dört yıl tecrübe sahibi olmak.
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU ULAŞTIRMA HİZMETLERİ BÖLÜMÜ, SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ 1 ŞAHSEN MUAF MUAF www.hku.edu.tr MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ Sivil Havacılık Yönetimi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği veya Havacılık Yönetimi lisans mezunu olup, sivil havacılık alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya sivil havacılık alanında belgelendirmek kaydıyla en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.
ÖĞRETİM
GÖREVLİSİ
YABANCI DİLLER
YÜKSEKOKULU
HAZIRLIK 3 ŞAHSEN 70 SÖZEL 85 İNGİLİZCE www.hku.edu.tr YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim Tercümanlık, İngiliz Dil Bilimi veya İngiliz Dili Eğitimi lisans mezunu olup, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Pedagojik formasyon belgesine sahip olmak. (İngilizce Öğretmenliği lisans veya yüksek lisans programları hariç).
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HAVACILIK VE UZAY
MÜHENDİSLİĞİ
1 ŞAHSEN 70 SAY 50 İNGİLİZCE www.hku.edu.tr HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI ‘Havacılık ve Uzay Mühendisliği’, ‘Uçak Mühendisliği’, ‘Uçak ve Uzay Mühendisliği’, “Makina Mühendisliği” veya ‘Uzay Mühendisliği’ lisans mezunu olmak. Tercihen bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 1 ŞAHSEN 70 SAY 50 İNGİLİZCE www.hku.edu.tr MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANLIĞI Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği lisans mezunu olmak. Tercihen bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 1 ŞAHSEN 70 SAY 50 İNGİLİZCE www.hku.edu.tr MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANLIĞI İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olmak. Tercihen İnşaat Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak.

Bir Cevap Yazın

Top