Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > BAU Bright Eğitim Programı Başlıyor 

BAU Bright Eğitim Programı Başlıyor 

Bahçeşehir Üniversitesi

BAU Bright Eğitim Programı Mayıs’ın ikinci haftasından sonra başlıyor! Beş eğitim programı sunan BAU Bright, eğitimini tamamlayan katılımcılara %100 oranında istihdam sağlıyor.

BAU Bright eğitim programı, 400 saatlik teknik eğitim ve kariyer eğitimi programıdır. Eğitim sonunda katılımcılar birer proje gerçekleştirecekler. İstihdam süresi eğitim başlangıç tarihinden itibaren toplamda 10 ay olarak belirlendi. Katılımcıların %90 devam zorunluluğu var. Katılımcılar için belirlenen geçme notu 70 olarak belirlendi. Programlarda ihtiyaç halinde %80 yüz yüze, %20 online olacak şekilde ilerlenebilir.

Kredi kullanımında 20 ay ve 32 ay vadeli kredi kullanımı gerçekleştirilecek. Eğitim süresi olan 4 ay boyunca kredi ödemesi gerçekleşmeyecek. Eğitimden sonraki 8 ay boyunca da kredi ödemelerinde sadece faiz kısmı ödenecek. Sonrasında da eşit vadeli ödemeler planlanacak.

Başvuru yapmak için tıklayınız. 

BAŞVURU SÜRECİ HAKKINDA

Başvuru formları ön elemeden geçer. Eğitim çözümleri ekibi ve eğitim kriterlerine uygun katılımcıların sınava davet edilir. Ön elemeyi geçen katılımcılar, sayısal ve sözel becerilerinin ölçüldüğü genel sınava tabi tutulacaktır. Sonrasında, eğitmenler tarafından gerçekleştirilecek teknik mülakat gerçekleştirilecek. Ardından hak kazanan katılımcılar İnsan kaynakları tarafından yapılacak olan IK mülakatına girecekler. Katılımcıların doğru sınıfa yerleştirilmesi için teknik bilgilerinin ölçüldüğü teknik sınav yapılacak. Son olarak, adaylar eğitime başlamadan önce eğitimlerin nasıl olacağını gördükleri kısa süreli eğitimlere katılacak.

BAU Bright Eğitim Programı Bahçeşehir Üniversitesi tarafından yürütülen ve proje deneyimi yüksek eğitici kadrosu ile fark yaratacak yazılım ve sistem uzmanları yetiştiren bir kariyer programıdır. BAU Bright eğitimleri sektör ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış güncel ve son teknoloji eğitim içeriklerine sahip. Eğitimini tamamlayan adaylar bilişim sektöründe işe yerleştirilmektedir.

Eğitim programları:
Arayüz ve Etkileşim Tasarımı Uzmanlık Eğitimi (UX / UI)
Önyüz Geliştirme Uzmanlık Eğitimi (Front End)
Full Stack Programlama Eğitimi
Web ve Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi
Python Programlama Uzmanlık Eğitimi

Bir Cevap Yazın

Top