Buradasınız
Ana Sayfa > Duyurular > Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü’nden Öğretim Üyesi İlanı

Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü’nden Öğretim Üyesi İlanı

Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan duyuruda aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan Doçent kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 25. Maddesine  ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri  hükümlerine göre Öğretim Üyeleri alınacaktır.

FAKÜLTE

BÖLÜMÜ/ANABİLİM DALI

KADRO UNVANI

ADET

İktisadi ve İdari Bilimler  Fakültesi

İngilizce İşletme Bölümü – Pazarlama Alanı

Doçent

    1

İngilizce İşletme Bölümü – Finans Alanı

Doçent

    1

BAŞVURU İŞLEMLERİ :

Doçent kadrosu için, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartlar ile başvurduğu bölüm/anabilim dalını belirttikleri müracaat dilekçelerine; Özgeçmişlerini, 1 adet fotoğrafını, nüfus cüzdanın noter onaylı suretini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter onaylı suretlerini, merkezi yabancı dil sınav sonuç belgelerini bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan ve belgeleyen 4 (Dört) takım dosyayı da ekleyerek  Rektörlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Son başvuru tarihi ilanın yayınlanmasından itibaren 15 günlük sürenin bitimidir. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.(Yurtdışından alınan tüm  diplomaların ilgili makamlarca denkliğinin alınmış olması gerekmektedir. )

Son başvuru tarihi: 19.07.2017

BAŞVURU ADRESİ :

Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü

26 Ağustos Yerleşimi ,İnönü Mah., Kayışdağı Cad.

34755 Ataşehir/İstanbul

Tel : 0216 578 00 00

 

 

Haber Kaynağı: https://goo.gl/S8jVD7

Görsel Kaynağı: https://goo.gl/jfxCHQ

Bir Cevap Yazın

Top