Buradasınız
Ana Sayfa > Duyurular > 3’üncü Uluslararası Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi İstanbul Aydın Üniversitesi’nde

3’üncü Uluslararası Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi İstanbul Aydın Üniversitesi’nde

3’üncü Uluslararası Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi İstanbul Aydin Üniversitesi, UDEEEWANA- United Distance Education for Eastern Europe, Western Asia and Northern Africa,  IJONTE- International Journal on New Trends in Education and Their Implications, GLOKALde-  Global and Lokal Distance Education, WJEIS- Journal of Educational and Instructional Studies in the World, JRET- Journal of Research in Education and  Teaching and WOJDE- International Women Online Journal of Distance Education adli dergilerin destegiyle düzenlenmektedir.

ICDET Uluslararası Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi’nde genelde eğitim bilimlerinin tüm alanlarında, ozelde de uzaktan eğitim ve eğitim teknolojileri calısmaları tartısılacaktır.   Eğitim bilimlerinin tüm uzmanlık alanları ile uzaktan eğitim ve egitim teknolojileri de disiplinler arası calısmalar gerektirdiğinden Kongremiz, diğer alanlarda çalışan meslektaşlarımızın da katkılarına açıktır. Tüm Dünyadaki eğitimcilerin birbirlerini tanıması yanında işbirligi yapabilmeleri de Kongremizin bir başka hedefidir.
Kongremiz, sözlu ya da poster bildiri ile katılımınızın yanı sıra, sizlerin önerileri doğrultusunda düzenlenecek panellerle ve standlarla da katılımınıza açıktır.

Bildiri Sunum Dili:  Türkce ve İngilizcedir. Her iki dilde de sunum yapılabilmektedir.

Kongre programi ile bildiri özetleri kağıt baskı olarak  basılacaktır ve kongre çantasıyla birlikte otelde katılımcılara teslim edilecektir.

 

Haber Kaynağı: https://goo.gl/KhJtGM

Görsel Kaynağı: https://goo.gl/fwDA5G

Bir Cevap Yazın

Top