Buradasınız
Ana Sayfa > Etkinlikler > Çalıştaylar > “Rinoplasti: Fonksiyon ve Estetik” Çalıştayı Düzenledi

“Rinoplasti: Fonksiyon ve Estetik” Çalıştayı Düzenledi

Bezmialem’de Rinoplasti: Fonksiyon ve Estetik konulu çalıştay düzenlendi.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’ndan ve Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’ndan asistan ve uzman düzeyinde 62 katılımcının hazır bulunduğu çalıştayda Rektörümüz Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Orhan Özturan ve birçok değerli akademisyen katılım gösterdi.

undefined

Ameliyathaneden canlı yayın ile Rinoplasti ameliyatının gerçekleştiği toplantıda Rektör Yardımcımız, Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Başkanımız Prof. Dr. Orhan Özturan, Burun Fizyolojisi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanımız Prof. Dr. Ethem Güneren, Hasta Değerlendirme, Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’ndan Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Direktörümüz Prof. Dr. Fadlullah Aksoy Primer Rinoplasti ve Plastik Cerrahi Uz. Op. Dr. Erhan Eryılmaz Sekonder Rinoplasti konularında sunum gerçekleştirdiler.

undefined

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Süreyya Şeneldir tarafından gerçekleştirilen Primer Rinoplasti ameliyatı canlı yayın ile katılımcılara sunuldu.

undefined

Plastik Cerrahi Uzmanlarının ve Kulak Burun Boğaz Uzmanlarının ortak yaptığı çalıştay katılımcılar tarafından ilgiyle karşılandı.

Haber Kaynağı: https://goo.gl/2gjxpx

Görsel Kaynağı: https://goo.gl/2gjxpx

Bir Cevap Yazın

Top