Buradasınız
Ana Sayfa > Haberler > Akademik Dünyadan Haberler > Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Bilgi Paylaşımı Etkinliği Düzenledi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Bilgi Paylaşımı Etkinliği Düzenledi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen Bilgi Paylaşım Etkinliği’nde Kayseri Ulaşım AŞ’de görevli mühendisler ile Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri bir araya geldi.

Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlikte Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileriyle bir araya gelen Kayseri Ulaşım A.Ş. Atölye Müdürü Makine Yüksek Mühendisi Mehmet Canbulut, Kalite ve Kurumsal Gelişim Şefi Endüstri Mühendisi Gökhan Üvenç ve İşletme Şefi Kimya Mühendisi Mehmet Umaç kurum hakkında bilgiler verdiler.

Kayseri Ulaşım A.Ş. Atölye Müdürü Mehmet Canbulut, kurumun işe alım süreci ile ilgili Üniversitelilere bilgi verirken özgüven ve özsaygının birbiriyle karıştırılmaması gerektiğini söyledi. Mehmet Canbulut, “İş başvurularında en çok karşılaştığımız kişinin özgüveninin oluşması için gereken şartları sağlamamasına rağmen aşırı özgüven yaşamasıdır. Özgüven başarıyı değil, başarı özgüveni getirir” diye konuştu. Öğrencilerin sorularını da cevaplandıran Mehmet Canbulut konuşmasını, “İşinizi severek yaptığınız sürece başarı eninde sonunda gelecektir. Bu sıralarda otururken yetkinliklerinizi mümkün olduğunca artırma çabasında bulunun” sözleriyle tamamladı.

Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Erkan Köse, program sonunda konuşmacılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

Haber Kaynağı: https://goo.gl/rk6F3b

Görsel Kaynağı: https://goo.gl/EH2wD7

Bir Cevap Yazın

Top