Buradasınız
Ana Sayfa > Haberler > Gaziantep Üniversitesi TÜBİTAK ARDEB

Gaziantep Üniversitesi TÜBİTAK ARDEB

Değerli Akademisyenlerimiz,

TÜBİTAK ARDEB (Araştırma Destek Programları Başkanlığı) tarafından yürütülmekte olan;

1001- Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı
3501-Kariyer Geliştirme Programı
1005-Ulusal Yeni Fikirler ve Ürünler Araştırma Destek Programı

Belirtilen Programlara Elektronik başvuru için son tarih 08/09/2017, basılı kopya olarak gönderilmesi gereken belgelerin TÜBİTAK’ a ulaştırılması için son tarih 22/09/2017’ dir.
Proje önerisinde bulunmak isteyen veya yer almak isteyen akademisyenlerimizin (Yürütücü, Araştırmacı veya Danışman Olarak), projenin elektronik başvuru çıktısını alarak TARGET Teknoloji Transfer Ofisine teslim etmesi gerekmektedir. Bu bilgiler neticesinde, destek programlarına yönelik olarak başvuru hazırlık aşamasında bulunan / bulunacak akademisyenlerimizin belirtilen süreci göz önüne alarak, proje başvuru hazırlık ve/veya proğramlarını belirlemesi hususunu,
Bilgi ve ilgilerinize önemle ve hassasiyetle arz ederiz.
Başarı dileklerimizle,

Saygılarımızla,

NOT :
TÜBİTAK Destek Proğramlarına Proje Başvurusu Yapmadan Önce, Proje Hazırlık Aşamasında;

• Proje hazırlık, ön değerlendirme, yazım, başvuru süreci ve destek faaliyetlerine yönelik olarak TARGET Teknoloji Transfer Ofisi, Araştırma Projeleri Birimimiz ile iletişim kurarak, süreç içerisinde hizmet ve destek alabilirsiniz.
• Bu anlamda siz değerli akademisyenlerimizin proje çalışmaları öncesi ve sürecinde bizlerle iletişim kurması, bilgi paylaşımı, sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek adına ve de başarılı projelerin gerçekleştirilmesi, ayrıca bu alanda Üniversitemizin başarı ve hedeflerini yükseltmek açısından oldukça önemli ve değerli olacaktır.
• Bu bilgiler ışığında konuya ilişkin görüş, öneri ve isteklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi, özveri ve katkılarınız için çok teşekkür ederiz.
Gaziantep Üniversitesi
TARGET Teknoloji Transfer Ofisi

Araştırma Projeleri Birimi

Haber Kaynağı: https://goo.gl/ZWmNim

Görsel Kaynağı: https://goo.gl/rCxLTY

Bir Cevap Yazın

Top