Buradasınız
Ana Sayfa > Etkinlikler > Çalıştaylar > Balıkesir Üniversitesi’nde Öğretim Yöntem-Teknikleri ve Değerlendirme Çalıştayı Yapıldı

Balıkesir Üniversitesi’nde Öğretim Yöntem-Teknikleri ve Değerlendirme Çalıştayı Yapıldı

Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesinde, akademik personele yönelik “Öğretim Yöntem-Teknikleri ve Değerlendirme Çalıştayı” gerçekleştirildi.

Halil İnalcık Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Baştürk ile çok sayıda öğretim elemanı katıldı. Çalıştaya; Uludağ Üniversitesinden Prof. Dr. Murat Altun, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinden Doç. Dr. İlke Evin Gencel ve Yrd. Doç. Dr. Sibel Telli ile Sakarya Üniversitesinden Doç. Dr. Neşe Güler alanlarında gerçekleştirdikleri sunumları ile katkı sağladı.

2 gün süren çalıştay kapsamında; Aktif Öğrenme Ortamının Özellikleri, RBC+C Modeli, Öğrenme Ortamının Tasarlanması, Aktif Öğrenme Teknikleri ve Öğretimde Değerlendirme başlıklarında konuşmacılar tarafından katılımcılara bilgiler verildi. Aktif uygulamalarında yapıldığı çalıştay sonrasında; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Baştürk tarafından katılımcılara plaket ve sertifikaları verildi.

Haber Kaynağı: https://goo.gl/KDi1yV

Görsel Kaynağı: https://goo.gl/KDi1yV

Bir Cevap Yazın

Top