Buradasınız
Ana Sayfa > Etkinlikler > Adıyaman Üniversitesi 2. Kariyer Günleri Çeşitli Etkinliklerle Son Buldu

Adıyaman Üniversitesi 2. Kariyer Günleri Çeşitli Etkinliklerle Son Buldu

Adıyaman Üniversitesi Proje Etüd Destek ve Üretim Merkezi Koordinatörlüğü (ADYÜ PROJEM), Teknoloji Transfer Ofisi (ADYÜ TTO), Genç Kariyerler Topluluğu ve Çevre Topluluğunun katkılarıyla hazırlanan ‘Adıyaman Üniversitesi 2. Kariyer Günleri’ konferans, panel ve söyleşi gibi etkinliklerle 3. günün sonunda son buldu.

Adıyaman Üniversitesi Merkez Külliyesi Vehbi Koç Konferans Salonunda gerçekleştirilen son etkinlikte yapılan söyleşinin konukları alanında uzman siyasetçi, iş adamı, turizmci, haber spikeri ve dizi oyuncuları oldu.

Kariyer Günlerinin son etkinliğinde, Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan SOLMAZ, Fakülte Dekanları, Enstitü ve Yüksekokul Müdürleri, Üniversite akademik ve idari çalışanları ile öğrenciler hazır bulundu.

Söyleşiye Akın Dil Okulları Sahibi Ahmet AKIN, TRT 1 Haber Sunucusu Seval ÇÖPÜR, Oyuncu Burak ARSLAN, Desnet Teknolojileri Genel Müdürü Ömer EKİNCİ, memlekettengelsin.com CEO’su Yasin DARBAZ, İstanbul Aydın Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Ramazan KURTOĞLU ve İş Adamı Ercan KUTLU katıldı.

Başarıya giden yol hikâyelerinden bahsedilen söyleşi geniş bir katılıma sahne olurken, anlatılan birbirinden önemli hikâyeler ve örnekler dinleyiciler tarafından büyük alkış topladı.

Söyleşi öncesinde misafirleri makamında kabul eden Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ Üniversitede 2.si düzenlenen Kariyer Günleri etkinliğine katıldıkları için misafirlere teşekkür etti. Davetten ve Adıyaman Üniversitesinde bulunmaktan duydukları memnuniyeti dilen getiren misafirler ise Rektör Prof. Dr. GÖNÜLLÜ’ye teşekkür etti.

Söyleşinin ardından Adıyaman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan SOLMAZ tarafından misafirlere kendi adlarına dikilmiş fidan sertifikaları hediye edildi.

Haber Kaynağı: https://goo.gl/GUKC4N

Görsel Kaynağı: https://goo.gl/GUKC4N

Bir Cevap Yazın

Top